V životě je spousta věcí zadarmo

Vaše cena s DPH
229,00 Kč
Vaše cena bez DPH
208,18 Kč
229
Dostupnost
na objednávku
Kód
88284

  


Kathy Sdao je ve své knize stejně moudrá, vtipná a otevřená novým myšlenkám, jako na svých přednáškách. V životě je spousta věcí zadarmo je úžasná kniha o tom, co je nám všem blízké a co nás zajímá - jak být ohleduplný, laskavý a štědrý ke svému psovi, k ostatním lidem i sám k sobě.

Vycvičí psa lépe silná ruka vůdce, nebo laskavá, štědrá ruka toho, kdo ho odměňuje? V uplynulých letech nespočet trenérů a výcvikářů po celém světě přijalo za své metody tréninku psů prostřednictvím pozitivní motivace. Přesto mnozí z nich ne zcela opustili myšlenku, že každý lidský člen rodiny psovi musí být vůdcem. Výsledkem často bývá přístup v duchu hesla "Nic v životě není zadarmo", tedy, že každou odměnu, ať už má jakoukoli podobu, si musí pes napřed zasloužit.

Jenže, jak říká Kathy Sdao, v životě lidí i psů se vyskytuje spousta příjemných věcí, které jsou zadarmo. Je tedy správné a efektivní vést, nebo dokonce nutit psa k tomu, aby si všechna privilegia zasloužil? Takhle přece opravdové partnerství nevypadá. Neměl by se člověk se psem v odměňování a vedení spíš střídat? Nesvádí nás přílišné lpění na přesvědčení, že nic v životě není zadarmo, na ne zcela správnou cestu výcviku?
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat