Nutrin- Complete Králík Junior/Rabbit Junior 400g

Vaše cena s DPH
75,00 Kč
Vaše cena bez DPH
66,96 Kč
75
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Kód
28878

  


Nutrin Complete KRÁLÍK JUNIOR

VŠE V JEDNOM - Technologie výroby krmiva NUTRIN Complete, umožňuje zpracovat nespočet komponent do jedné, nutričně vyvážené, granule, která respektuje specifické požadavky mladých králíků a zároveň eliminuje selektivní výběr.
Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že králík dostal to, co potřebuje.

• Kompletní krmivo Nutrin Complete je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů
• Příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu
• Tvar, textura a tvrdost granulí Nutrin Complete výrazně podporuje obrus zubů
• Poměr dusíkatých látek a vlákniny je optimalizován pro zdravý vývoj a růst mladých jedinců
• Lahodná chuť a vůně krmiva Nutrin Complete, je ovlivněna pouze přírodními složkami, obsahem karotky a extraktu z kvasnic
• Eliminace selektivního vybírání oblíbených kousků krmiva
• Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny příznivě ovlivňují zdravý vzhled kůže a srsti
• Lehká stravitelnost krmiva Nutrin Complete díky jeho sofistikovanému obsahu a technologii zpracování
• Bez konzervantů

VITALITY
Multikomplex 18 různých surovin krmiva NUTRIN Complete, nabízí široké spektrum látek v přirozené formě, které v kombinaci s 27 přidanými komponenty (vitamíny, minerály, aminokyseliny, lecitin, inulin) jsou základem pro zdravé fungování celého organismu.

PREBIOTIC
Rozpustná vláknina inulin (FOS) a jablečný pektin v krmivu NUTRIN Complete, brání rychlému trávení sacharidů a tuků. V tlustém střevu plní prebiotickou funkci, stimulují aktivitu bifidobakterií a upravují rovnováhu mikroflóry ve prospěch zdravějšího složení. Podporuje imunitní a detoxikační funkce organismu. Tyto faktory umocňuje vysoký obsah pivovarských kvasnic, významný přírodní zdroj celého spektra biologicky aktivních látek, které jsou mimo jiné přirozeným zdrojem MOS.

VLÁKNINA
17% obsah nezbytné vlákniny je dosažen díky kombinaci různých druhů rozpustné a nerozpustné vlákniny (lignocelulozová, jablečná, inulin). Spolu se surovinami bohatými na vlákninu (vojtěška, cukrovarské řízky, výlisky z vína, slunečnicové slupky, pecičky z vína, jablečné výlisky), příznivě působení na správnou funkci a zdravý stav střev. Reguluje peristaltiku, usnadňuje průchod střevy a napomáhá posunu chlupů mimo tělo.

PÉČE O CHRUP
U králíků v zájmovém chovu, dochází vlivem neadekvátní diety k častému problému přerůstání zubů. Vysoký obsah vlákniny, tvar, textura a tvrdost granulí NUTRIN Complete, nutí králíky hlodat a přežvykovat. Zuby se o sebe rovnoměrně otírají a dochází tak k pravidelné redukci jejich přirozeného přírůstku.

OBRANYSCHOPNOST
Obsah prebiotic, způsob zpracování, promyšlená kombinace surovin, různých druhů vlákniny a vitamínů, je prevencí správného fungování střev, jejichž zdraví je základem obranyschopnosti organismu.

LEHCE STRAVITELNÉ
Při procesu výroby krmiva NUTRIN Complete dochází vlivem teploty, tlaku a specifické mechanické energii k denaturaci proteinů, redukují se antinutriční faktory, zlepšuje se chuť a vůně, mění textura, zlepšuje se stravitelnost škrobů a rozpustnost vláknitých složek jejich rozvětvením. Živiny jsou přístupnější trávícím enzymům, zvyšuje se jejich stravitelnost, zlepšuje konverze krmiva a snižuje se zátěž organismu. V porovnání s krmnou směsí, jsou tak denní dávky nížší.

ZELENINA
Součástí jedinečné receptury krmiva Nutrin Complete, je minimálně 5% sušené zeleniny pěti druhů (karotka, pastinák, petržel, řepa, špenát). Nejen pro svoji chuť nebo aroma, ale především pro své dietetické vlastnosti a významné hladiny biologicky aktivních látek, které v rámci výsledného efektu krmiva, výrazně přispívají k posílení celkového zdraví a prospěchu zvířete.

KŮŽE A SRST
Nízká hladina tuků ze surovin, je doplněna řepkovým olejem s optimálním poměrem omega 6 a omega 3 mastných kyselin, které společně s lecitinem, vitamíny A, C, E, B-komplexu (niacin, biotin,B12) a stopovými prvky podporují správné fungování pokožky, jako je intenzita dýchání kůže, její měkkost a ohebnost. Důležité faktory pro plynulý růst hustšího a kvalitnějšího osrstění.

ČISTOTA CHOVNÉHO PROSTŘEDÍ
Yucca Shidigera (0,1%) přídávaná do krmiva, obsahuje látky s deodoračními účinky, které váží metabolity čpavkové povahy, redukuje nepříjemný zápach z výkalů a pozitivně ovlivňuje životní prostředí.

BEZ KONZERVANTŮ
Při výrobě krmiva NUTRIN Complete, nebyly použity žádné konzervanty, živočišné složky nebo cukry.

AKTIVNÍ VÝZKUM
Naše snaha, založená na aktivní spolupráce s chovateli, veterináři a výživovými specialisty, sledování moderních trendů nebo připomínky konečných zákazníků, se odráží v produkci lepších a lepších krmiv.

TESTED PRODUCT
Krmiva Nutrin byla postoupena dlouhodobému testování u zoologických zahrad a chovatelů.

EXTRAKT Z KVASNIC
Pro vysoký obsah bílkovinných komponent s krátkým řetězcem, je kvasnicový extrak velice dobře stravitelný a je výborným zdrojem stavebních jednotek pro zdravý a vyrovnaný růst. Díky významným hladinám inositolu navíc podporuje i činnost nervového systému.
KONTROLA VÝROBY
Důsledná kontrola toku surovin od jejich příjmu až po jejich výstup ve formě úhledných granulí, je uplatňována v koordinaci se systémem HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points). Výrobní podmínky, legislativní povinnosti nebo pravdivost deklarovaných znaků, je zároveň pod pravidelným dozorem orgánů MZE (ÚKZÚZ, SVSCR).

Krmný návod:
Krmivo Nutrin Complete Rabbit Junior, je určeno pro mladé králíky. Do 8. měsíce věku je možné neomezené dávkování. V pozdějším věku, by králík měl přejít na krmivo určené pro dospělce (v kombinaci s krmivem Nutrin Complete Rabbit adult, je krmivo vhodné pro březí a kojící samice). Vždy zajistěte neomezený přístup k senu a čerstvé vodě. Spestření ve formě zeleného krmiva, čerstvého ovoce, zeleniny a ohryzu je možné. Veškeré změny, týkající se krmné dávky, by měly být prováděny s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici a zdravotní stav jedince.

Složení:
Vojtěška, pšenice, kukuřice, lignocelulosová vláknina, pivovarské kvasnice, kukuřičný gluten, karotka, extrakt z kvasnic, sojový protein, jablečná vláknina, monokalciumfosfát, řepkový olej, cukrovarské řízky, výlisky z vína, sůl, vápenec, slunečnicové slupky, pecičky z vína, lecitin (0,5%), methionin (0,3%), lysin (0,2%), FOS inulin (0,2%), jablečné výlisky, yucca shidigera (0,1%), potravinářské barvivo, vitamín A 15000 m.j., vitamín D3 1500 m.j., vitamín C 250 mg, cholinchlorid 220 mg, Fe (monohydrýt síranu železnatého) 100 mg, Mn (oxid manganatý) 70 mg, Zn (oxid zinečnatý) 70 mg, vitamín E 60 mg, niacinamid 40 mg, vitamín B5 35 mg, vitamín B2 20 mg, vitamín B1 15 mg, Cu (pentahydrát síranu měďnatého) 12 mg, vitamín B6 12 mg, I (jodičnan vápenatý) 1,5 mg, Co (heptahydrát síranu kobaltnatého) 1 mg, vitamín K3 0,9 mg, Se (selenomethionin) 0,5 mg, biotin 0,27 mg, vitamín B12 0,04 mg

Analytické složky:
Hrubý protein 16%, hrubá vláknina 17%, hrubé oleje a tuky 3%, obsah anorganických látek 7%, Ca 0,9%, P 0,5%,
Na, Mg, K, Carbohydráty


Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat