O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na nově rodících se stránkách naší prodejny krmiv a chovatelských potřeb. Naleznete nás na Slovenské ulici čp. 2134 v koutu parkoviště u vstupní brány do fotbalového areálu TJ Baník. Nedaleko od nás se nachází Pivnice U Smrků a firma LEBEN.  Zabýváme se prodejem krmiv a chovatelských potřeb pro zvířata a živých zvířat. V našem sortimentu naleznete bohatý sortiment jak pro psy, kočky, hlodavce, ryby, ale i králíky, drůbež, včely, holuby a exotické ptactvo. Snažíme se pro Vás vybírat ověřené a kvalitní výrobky od tuzemských i zahraničních výrobců. Součástí prodeje je i poradenská služba a servis k prodávanému zboží s možností zapůjčení některých výrobků. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni v rámci platné legislativy včetně účasti na seminářích zabývajících se péčí o zvířata. Naším cílem je uspokojit potřeby Vašich mazlíčků k jejich i Vaší plné spokojenosti.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vaším zvířecím přítelem.

  • Mgr. Ivan Pajtaš - majitel - info@zverimexpajtas.cz

  • Jitka Leischová, Veronika Henzlová - vedoucí prodejny 

  • Erik Filipi - prodej, oddělení akvaristika a teraristika - akvatera@zverimexpajtas.cz

  • Petra Violová, Bc. Tereza Škrabalová - prodej

  • Milan Melzer, Libor Petričák - sklad

  • Petra Sarkány - e-shop, administrativa - obchod@zverimexpajtas.cz

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a zájem a doufáme, že budete s naším zbožím i s našimi službami spokojeni.

Byli jste spokojeni s našimi službami? Pošlete nám svůj názor na email: info@zverimexpajtas.cz a pomozte nám zkvalitnit naše služby a zvýšit Vaši spokojenost! Děkujeme,  tým Zverimexu Pajtaš

EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.