Cavalier King Charles Spaniel - Dona

Cavalier King Charles Spaniel - Dona

Vaše cena s DPH
150,00 Kč
Vaše cena bez DPH
136,36 Kč
150
Dostupnost
na objednávku
Kód
88024

  


Chcete psa, který dobře a elegantně vypadá, doma je pro ozdobu a venku pak psem turistou, kterého neporazí ani třicet kilometrů? Aby si dovedl hodiny hrát s dětmi i pomalu se procházet s důchodcem v městském parku? Aby byl malý, milý a hezký? Pak je Cavalier King Charles Spaniel ideální pes pro vás. Cavalier je opravdový kavalír, pes - šlechtic, jehož rodokmen sahá až do středověké Anglie, příjemný a inteligentní společník.
Publikace, jejímiž autorkami jsou dvě zkušené chovatelky a milovnice kavalírů, poskytuje nezbytné i užitečné informace, ať už přistupujete ke kavalírovi z pozice chovatele nebo jen zaníceného vlastníka. Srozumitelným a zábavným způsobem podrobně charakterizuje typické vnější i vnitřní znaky plemene, poučuje o plemenném standardu - včetně výkladů o genetice, dědičnosti, zbarvení, vysvětlení základních odborných výrazů. Informuje i o pražském Klubu Kavalír a King Charles španělů, o klubových vítězích a šampiónech. Nechybí kontaktní adresy. Maximální prostor je věnován také praktickým radám: výběr štěněte, vhodná strava, běžná péče, základní výchova kavalíra, pravidla spolupráce se psem, možné zdravotní a jiné problémy, jejich předcházení a řešení.
Zejména pokud se rozhodujete pro chov kavalírů, oceníte přínosné informace ohledně chovné administrativy, svodů, bonitace, krytí feny, péče o gravidní fenu a novorozená štěněta.
Populárně naučnou publikaci prokládají osobní vyprávění zajímavých příhod s kavalíry, vyprávění o zkušenostech autorek, fotografie kavalírů.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat