Canvit Natural Line Kelp 180g

Canvit Natural Line Kelp 180g

Vaše cena s DPH
199,00 Kč
Vaše cena bez DPH
173,04 Kč
199
Dostupnost
Skladem posledních 3 ks
Kód
45876

  


Bohatý na jód, selen, vitamin B, C a aminokyseliny, pro lepší metabolismus, kondici, barvu a kvalitu srsti, zuby a dáseň.

Hnědé mořské řasy Kelpa (Ascophyllum Nodosum) jsou přírodním zdrojem důležitých minerálů zejména jódu, vápníku, fosforu, hořčíku, a draslíku, železa, vitamínů skupiny B a C a esenciálních aminokyselin. Všechny tyto látky jsou pro organismus nenahraditelné a ve zdrojích potravy z pevniny se běžně nevyskytují nebo jsou hůře vštřebatelné. Kelpa má jedinečné antioxidační vlastnosti, podporuje funkci štítné žlázy, imunitní systém, pigmentaci srsti a zdraví zubů a dásní. V přírodní, neupravované a přitom vysoce stravitelné formě je Kelpa vhodným doplňkem stravy pro všechny skupiny psů. Zejména ji doporučujeme používat pro zlepšení kondice, vzhledu a kvality srsti. Omezuje tvorbu zubního plaku, kamene a pach z tlamy.

Složení: Kelpa (Ascophyllum Nodosum) 100%.

Krmný návod: Kelpa se podává zamíchaná do krmiva dle doporučeného dávkování. Pro optimální efekt doporučujeme podávat dlouhodobě. Upozorňujeme, že při použití u výstavních jedinců s bíle zbarvenou srstí může dojít k nežádoucímu zabarvení.

Denní dávkování: malí psi (1-10 kg): 1/4 odměrky, střední psi (10-25 kg): 1/3 odměrky, velcí psi (25-45 kg): 2/3 odměrky, obří psi (nad 45 kg): 1 odměrka, kočky: 1/4 odměrky

Canvit Kelp je ve 100% koncentraci, bez přidaných nosičů, tudíž nedochází k naředění účinných látek.


Důležité vlastnosti
Přírodním zdrojem důležitých minerálů a vitamínů
Podporuje funkci štítné žlázy a imunitního systému, pigmentaci srsti a zdraví zubů a dásní
Pro zlepšení kondice, vzhledu a kvality srsti
Omezuje tvorbu zubního plaku, kamene a pachu z tlamy
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat