Bydlí s námi ... Pes

Bydlí s námi ... Pes

Vaše cena s DPH
59,00 Kč
Vaše cena bez DPH
53,64 Kč
59
Dostupnost
na objednávku
Kód
88116

  


Jaké štěně si mám pořídit? Jaký košík na spaní mu mám koupit? Jaké krmení mu bude chutnat a kolik potřebuje? Jak ho mám cvičit? Co mám dělat, když můj pes onemocní? Knížka určená zejména mladým chovatelům přináší odpovědi na všechny nejčastější otázky a ještě mnohé další.
Zjistíte nejen, které plemeno je pro vás nejvhodnější a jaké vybavení budete potřebovat, ale i kde pejska sehnat, jak ho seznámit s novým domovem a naučit základním hygienickým návykům. Stručně a jasně se dozvíte vše, co potřebujete vědět o každodenní i speciální péči: správně krmení - množství, frekvence a složení, péče o srst, očkování, odčervování, příznaky onemocnění, jak podávat léky, atd. Názorný obrazový průvodce vysvětlí správné postupy při základním výcviku. Nechybí informace o rozmnožování, vývoji štěňat. Přehledný rejstřík vám pomůže snadno vyhledat jakoukoli potřebnou informaci.
Kniha je bohatě ilustrována, poutavé fotografie stejně jako mimořádně zajímavý a přínosný text jsou dílem známé autorky a fotografky Heleny Piersové.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat