Bosch Goodies Light 450g

Bosch Goodies Light 450g

Vaše cena s DPH
69,00 Kč
Vaše cena bez DPH
60,00 Kč
69
Dostupnost
na objednávku
Kód
27633

  
Bosch Goodies Light 450gVyvážený snack pro psy, speciální receptura vhodná pro psy s nadváhou či se sklony k nadváze, s nízkým obsahem tuků, v praktickém boxu pro optimální uchování

Goodies Light Pamlsky pro psy nejsou pouze odměnou pro Vašeho psa za uposlechnutí na povel či jako projev náklonnosti. Snacky Bosch Goodies Vitality mohou navíc pozitivně působit na zdraví Vašeho psa.

Bosch Goodies Light je nízkotučný snack pro psy, kteří mají sklony k nadváze nebo již obézní psy. Díky nízkému obsahu tuků a odpovídajícímu množství balastních látek podporujících trávení, je snack Goodie Light optimální odměna, aniž by psa ještě dodatečně zatěžoval.

Bosch Goodies Light:
•vyvážený a nízkotučný snack
•vhodný pro psy, kteří mají sklony k nadváze či obézní psy.
•vybraná receptura přizpůsobena požadavkům Vašeho psa
•kvalitní přísady
•vyrobeno v Německu
•snacky ve tvaru srdíčka
•znovu uzavíratelný box
Bosch Goodies Light dostanete v praktickém, znovu uzavíratelném balení. Tak zůstanou snacky křupavé a zamezí se jejich rozsypání. Light snack je vyvážený pamlsek, složen z kvalitních složek. Receptura Bosch Light byla vyvinuta dle nejnovějších vědeckých poznatků.

Doporučené dávkování:
Bosch Goodies Light je doplnkové krmivo.Hmotnost psa Kusů na den
2,5 - 15 kg 5 - 30
15 - 30 kg 30 - 50
30 - 60 kg 50 - 85
Dbejte prosím, aby měl Váš pes k dispozici stále čerstvou vodu.


Složení:
rýže, kukuřice, ječmen, drůbeží moučka, masový hydrolyzát, řepné řízky (bez cukru), rybí moučka, hrášek (sušený), kvasnice (sušení), chlorid sodný, chlorid draselný.
Dodatkové látky:
Nutriční látky:
vitamín A (10.000 m.j./kg), vitamín D3 (1.000 m.j./kg), vitamín E (50 mg/kg), vitamín B1 (9 mg/kg), vitamín B2 (9 mg/kg), vitamín B6 (5 mg/kg), vitamín B12 (45 mcg/kg), biotin (200 mcg/kg), kyselina pantothenová (18 mg/kg), niacin (35 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (50 mg/kg), cholinchlorid (1.450 mg/kg), zinek (60 mg/kg), měď (9 mg/kg), jód (2 mg/kg), selen 0,20 mg/kg).
Technologické doplňkové látky:
Antioxidanty.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat