Bišon frise - Křečkovi

Bišon frise - Křečkovi

Vaše cena s DPH
199,00 Kč
Vaše cena bez DPH
180,91 Kč
199
Dostupnost
na objednávku
Kód
88260

  


Autorky knihy se věnují tomuto plemeni již řadu let. Jejich monografie mapuje historii druhu, obsahuje podrobný popis, ale všímá si i možných nuancí, jež se mohou v rámci chovu vyskytnout. Hluboká znalost a praxe s tímto výjimečným psím plemenem činí z této knihy odpovědného průvodce, jenž nezapomíná ani na praktické rady a potřebné kontaktní adresy, seznam odborné literatury a rejstřík.
Bišon frise, "bílý čertík s něžnou duší", malý pejsek připomínající spíše plyšovou hračku je přizpůsobivé, nenáročné zvířátko, s veselou povahou, pro kterou si také vysloužil přezdívku "antistresový psík". Je skvělý pro rodiny s dětmi, ale i pro starší, osamělé lidi.

Bišon patří k méně rozšířeným plemenům, proto je vhodné lépe se s jeho charakteristikou a správnou péčí o něj seznámit, ať už bišonka vlastníte nebo se pro něj teprve rozhodujete.

Publikace Jarmily a Jany Křečkových, které se tomuto pozoruhodnému plemeni věnují již řadu let, mapuje historii druhu, obsahuje podrobný popis a rozbor povahy bišonů, radí, pro koho a proč je právě bišon frise nejvhodnějším mazlíčkem. Z osmnácti kapitol se dozvíte vše o životě s bišonem, od výběru štěněte a výbavičky pro něj, až po nezbytné poučení o správné výživě, péči o zdraví, zuby, drápy a hebkou, huňatou srst. Dozvíte se také, jak poznat, že je Váš pejsek nemocný, a jak si v takovém případě poradit. Nechybí informace o chovu bišonů, včetně užitečných kontaktních adres na chovatelské kluby a jiné. Podrobně jsou popsána pravidla vystavování a plemenný standard.

Kniha je doplněna rejstříkem, seznamem další odborné literatury a barevnými fotografiemi.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat