Arcadia Lampholder Set pro kompaktní žárovky

Arcadia Lampholder Set pro kompaktní žárovky

Vaše cena s DPH
659,00 Kč
Vaše cena bez DPH
544,63 Kč
659
Dostupnost
Skladem posledních 2 ks
Kód
85779

  


Držák a provozní sada s objímkou pro kompaktní žárovky Arcadia Bird Lamp.
Pečlivé provedení tohoto výrobku značky Arcadia pro chovatele ptáků zaručuje optimální využití kompaktních zdrojů osvětlení. Držáky Bird Cage Lampholder Set v černém provedení sestávají z objímky, kabelu el. vedení s vypínačem a svorek pro přichycení držáku.

určen pro přichycení nad ptačí klec
design zabraňuje propadnutí kabelu dovnitř klece
specificky konstruován pro kompaktní žárovky Bird Lamp
pomáhá soustředit světlo žárovky dovnitř klece
počítačem řízený design pro optimální výkon
Pro skutečně optimální výkon doporučujeme používat společně s reflektorem Arcadia.

Informace o výrobci
Jméno Arcadia je spojeno s výrobou inovativní osvětlovací techniky pro zvířata již od roku 1960. Produkty této značky mají výbornou reputaci díky svému designu, výkonu a kvalitě a jsou prodávány ve více než 55 zemích světa.

Široká škála výrobků firmy Arcadia zahrnuje vysoce výkonné zářivkové a kompaktní osvětlovací tělesa pro sladkovodní i mořská akvária, speciální osvětlovací tělesa pro plazy a obojživelníky, ale také velmi kvalitní zářivky a kompaktní žárovky pro ptáky. Arcadia vyrábí zářivky, kompaktní žárovky, výbojky, halogeny, ale také provozní jednotky pro všechna svá osvětlovací tělesa a reflektory.

Vzhledem k rozdílným požadavkům jednotlivých druhů zvířat na osvětlení se firma Arcadia dělí svým zaměřením na tři divize: Arcadia Aquatic, Arcadia Reptile a Arcadia Bird.

Arcadia je právem označována jako značka profesionálů - věří jí a její produkty ve svých chovech používají desítky tisíc těch nejlepších chovatelů po celém světě. V portfoliu produktů Arcadia nenajdete nic, co by bylo vyrobeno v Číně.

V anglickém sídle firmy ve městě Redhill zaměstnává Arcadia tým profesionálních akvaristů, teraristů, inženýrů a specialistů na osvětlení. Díky úsilí svých zaměstnanců a zaměření na kvalitu získaly výrobky značky Arcadia již množství ocenění a označení standartu kvality ISO 9001:2000.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat