Applaws konzerva Cat Jelly Senior tuňák a mušle 70g

Applaws konzerva Cat Jelly Senior tuňák a mušle 70g

Vaše cena s DPH
26,00 Kč
Vaše cena bez DPH
22,61 Kč
26
Dostupnost
na objednávku
Kód
42707

  


Výjimečná kombinace! Obzvláště chutná konzerva pro dospělé a starší kočky s jemnou a vláčnou konzistencí díky lahodnému aspiku. Speciálně sestavené složení pro starší kočky je koncipováno jako kompletní krmivo.
Konzerva je plná celých kousků masa z tuňáka s mušlemi (slávka zelenoústá) v jemném želé, které zvyšuje její chutnost, jemná konzistence vyhovuje starším kočkám s problatickým příjímáním tužší potravy!
* Tuňák je bohatý na Omega 3 esenciální mastné kyseliny EPA a DHA, obsahuje vitamíny A a Da skupiny vitamínu B - vitamín B6 a B12 a mnoho minerálních látek.
* Mušle jsou díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu tuku tzv. super potravinou pro kočky. Díky vysokému obsahu chondroprotektivních látek a Omega 3 významně podporují klouby a pohybový aparát. Obsahují zinek pro zdravou srst, vitamín C, který podporuje imunitní systém starších koček. Mušle jsou vynikající zdroj vitamínu B12, selenu, železa a dalších vitaminů a látek nezbytných pro dobré zdraví koček.

Naše mušle jsou ekologicky chované ve Španělsku v čistých vodách u pobřeží Atlantského oceánu.

Applaws je lehce stravitelné, nutričně vysoce hodnotné, přirozeně hypoalergenní a hlavně velmi chutné krmení! 100% přírodní krmivo, které chutná i vybíravým a mlsným kočkám. Vaše kočky si Applaws zamilují!

Applaws konzerva Cat JELLY Senior tuňák a mušle:

Složení:
tuňák filety 40%, mušle 4%, přírodní želírující látka, voda
Analytické složky:
hrubý protein 12%, hr. popel 1,5%, hr. oleje a tuky 1%, hr. vláknina 1%, vlhkost 82%

Balení: 70g

Dávkování:
1kg - 3kg = 1 konzerva denně
3kg - 5kg = 2 konzervy denně
5kg - 8kg = 3 konzervy denně

Applaws vyrábí 100% přírodní krmiva, která obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmiv je založen na kvalitě použitých surovin. Krmiva neobsahují obiloviny, vedlejší živočišné produkty, sójovou bílkovinu, barviva ani konzervanty. Použité kuřecí maso pochází z chovů, v nichž jsou kuřata krmena přirozeně bez přidaných hormonů, ryby jsou loveny ve volné přírodě způsobem neohrožujícím delfíny.

Kvalitu poznáte na první pohled po otevření konzervy. S Applaws víte čím krmíte!
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat