Akvárium Aquatlantis Advance 60 54L white

Akvárium Aquatlantis Advance 60 54L white

Vaše cena s DPH
2 599,00 Kč
Vaše cena bez DPH
2 147,93 Kč
2599
Dostupnost
na objednávku
Kód
93974

  
Akvárium Aquatlantis Advance 60 54L whiteAkvárium Aquatlantis Advance 60 54L whiteAkvárium Aquatlantis Advance 60 54L whiteAkvárium Aquatlantis Advance 60 54L whiteAkvárium Aquatlantis Advance 60 54L whiteKvalitní akvarijní set s LED osvětlením, Biobox filtrací a topítkem. Objem 60l. Rozměry 60x30x34 cm.

LED osvětlení
Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkam
Životnost diod až 50.000 hodin
Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum
Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 12V, krytí IP X8
Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu.

LED lighting system
LED s diodami nové generace a spotřebou jen 10W. Pro věrné podání barev a vytvoření optimálnch podmínek pro rostliny jsou použity dva typy diod: 75% diod studená bílá (6800K) a 25% diod teplá bílá (4500K).Praktický kryt akvária
V krytu jsou dvířka na krmení ryb. Pro usnadnění údržby má kryt vzpěru. Samozřejmě nechybí odvětrávání a průchodky (například pro CO2 hadičku).

Filtr Mini BioBox 2
Filtrační systém Biobox s čerpadlem EasyFlux 200 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin. Filtr obsahuje integrované topítko EasyKlim 75.

Filtrační náplně EasyBox
Křišťálově čistou vodu zajistí čtyři druhy filtračních náplní EasyBox, které obsahuje filtr Biobox: Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, Coarse foam pro biologickou filtraci, Activated carbon pro absorbci toxinů a vysoce porézní Aquaclay je ideální pro činnost prospěšných bakterií. Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat