Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Optimin drůbež, 1l

Optimin drůbež 1l - podpora imunitního systému a zvýšení užitkovosti
Připraveno k odeslání
120,00 Kč
95,00 Kč
(95,00 Kč/ks)
Výrobce: Aquamid s.r.o.
Kategorie: Aquamid Benefeed
Kód: 14189
Produktové číslo: 8592499140241

Další varianty zboží: Optimin drůbež

Zpět k hlavnímu výrobku Optimin drůbež

Popis

Podpora imunitního systému a zvýšení užitkovosti
OPTIMIN je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, která nemohou využít přirozeného výběru potravy dle aktuálních potřeb jejich organismu, které se navíc mění např. s věkem, požadavkem na vysokou užitkovost apod. Mnohdy proto dochází k oslabení obranyschopnosti imunitního systému těchto zvířat, která jsou pak velice náchylná k různým onemocněním. Narušením rovnováhy minerálních látek v organismu také dochází k problémům s užitkovostí, vitalitou apod.

OPTIMIN obsahuje specifický komplex minerálních a dalších látek zohledňující individuální potřeby kategorie zvířat, pro kterou je určen. Minerální látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každého prvku tak, aby došlo k vyrovnání hladiny jednotlivých prvků v organismu. Optimální hladina všech prvků v organismu je mimo jiné zcela nezbytným předpokladem pro vysokou obranyschopnost a odolnost organismu např. proti infekčním a virovým chorobám. U užitkových zvířat jsou pak také eliminovány negativní důsledky poklesu užitkovosti z důvodu snížené hladiny makro a mikro prvků v organismu.

Vysoká účinnost OPTIMINU je umocněna jak látkami přírodního charakteru, tak zejména specifickým poměrem elektrolytů, který je (obdobně jako obsah jednotlivých prvků) také optimalizován pro konkrétní kategorii zvířat. Díky nim se zrychluje přechod účinných látek přes buněční membránu do nitra buňky.

OPTIMIN je z výše uvedených důvodů výrazně účinnější než jsou standardní tekuté minerální doplňky výživy zvířat (které však jsou již ze své podstaty až o 80% účinnější v porovnání s pevnou formou minerálních doplňků).

Složení:

minerální látky
elektrolyty
přírodní látky
upravená pitná voda
Krmný návod:

podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok.

Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, je zde však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení najdete v příslušné kategorii produktů.

Skladování:

Skladovat v suchém a temném prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlohodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.

Stojí za pozornost

Optimin drůbež

Optimin drůbež

Připraveno k odeslání
95,00 Kč
Amivit drůbež 1 L

Amivit drůbež 1 L

Zboží není na skladě
250,00 Kč
Acidomid drůbež

Acidomid drůbež

Připraveno k odeslání
120,00 Kč
Amivit drůbež 500ml

Amivit drůbež 500ml

Zboží není na skladě
120,00 Kč

S tímto zbožím kupují

Vápenný grit 3 kg

Vápenný grit 3 kg

Připraveno k odeslání
49,00 Kč
Acidomid drůbež, 1l

Acidomid drůbež, 1l

Připraveno k odeslání
120,00 Kč