Vodnář RYBAFIT 0,5 l

Kód: 96531 Produktové číslo: 8594031328230 Stavy produktu: Hodnocení:
Dostupnost:
skladem 1-5 ks
Jednotková cena: 330,00 Kč/ks
Vaše cena: 330,00 Kč


Vodnář RYBAFIT 0,5 l
RYBAFIT
=Vitamínový a výživový doplněk pro ryby
=Kapalný vitamínový doplněk je určen pro aplikaci na jakékoliv krmivo pro ryby před jeho zkrmením. RYBAFIT obsahuje pouze přírodní extrakty, vitamíny a aminokyseliny. Extrakt z česneku působí pozitivně na zažívací systém, ničí parazity a patogenní bakterie. Extrakt rakytníku obsahuje velké množství antioxidantů a karotenoidů. Rakytník zvyšuje celkovou imunitu ryb. U KOI zlepšuje jejich vybarvení. Jednobuněčná řasa Chlorela, je zásobárnou vitamínů a minerálů, je to část přirozené složky v potravě nedravých ryb.
=Použití.
=RYBAFIT přidávaný do krmiva v jarních měsících pomáhá ryby dostat rychle do perfektní kondice. Působí pozitivně ve všech směrech na celkovou imunitu a zdravou kondici ryb. Při podávání ke konci sezony připravuje ryby na přezimování. Ryby jsou zdravé a odolné vůči nemocem a parazitům, které je mohou postihnout během zimování. Rovněž po různých léčebných procedurách dochází díky RYBAFITu k rychlé rekonvalescenci.
=Dávkování:
=Dávkujte dle zdravotního stavu rybí obsádky. Doporučujeme 5 týdenní kůru z jara a na konci sezóny. Aplikujeme na každou krmnou dávku. Dávkování je 10ml na 1kg krmiva. Po rozstřiku na krmivo necháme 5-10 minut nasáknout a ihned zkrmíme. Před použitím protřepat. Minimální kůra suplementace krmiva RYBAFITEM by měla být 14 dnů. Před použitím protřepejte.
=
=Skladování:
=Skladujte s chladu a temnu, nejlépe v ledničce. Po první aplikaci spotřebujte do 6 měsíců. Skladujte mimo dosah dětí.
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.