Postroj Free motion vel. 8

Kód: 41804 Produktové číslo: 7071652011181 Stavy produktu: Hodnocení:
Dostupnost:
skladem 1-5 ks
Jednotková cena: 1.690,00 Kč/ks
Vaše cena: 1.690,00 Kč


Postroj Free motion vel. 8
Postroj Free-Motion

Zcela volné dýchací cesty. Optimálně rozložený tah. Nastavitelná velikost – padne každému psovi.
Free motion je nově vytvořený postroj, který umožní psovi zvětšit rozsah pohybů a získat tak z každého kroku a z každého odrazu maximum. Postroj psovi netlačí na dýchací cesty a navíc umožňuje nastavení délky, šířky zad a hloubky hrudníku. Free motion padne každému psovi a respektuje jeho přirozenou stavbu těla. To je důvod proč postroj Free motion používají i ti nejlepší světoví závodníci.
Jak správně nastavit postroj Free motion?
Nejprve je třeba nastavit správnou délku zad. Toho docílíme tak, že pomocí dvou popruhů posuneme smyčku, za kterou nás pes tahá (tažný bod), až ke kořeni ocasu. Oba dva popruhy musí být stejně dlouhé, aby se tažný bod neuchyloval k jedné nebo druhé straně. Popruhy po nastavení protáhneme dvakrát ocelovou přeskou, aby se zabránilo jejich vyklouznutí. Nastavení délky zad věnujte zvýšenou pozornost. Chybná délka tažného postroje je častou příčinou únavových zranění u psů. Elastické popruhy po stranách postroje slouží k tomu, aby nedocházelo k nežádoucímu pohybu tažného bodu. Stojí-li pes v klidu, nastavte je tak, aby byly v povoleném stavu. K jejich natahování dochází až při samotném běhu. Životnost postroje můžete prodloužit občasným vymácháním ve vlažné vodě.
Přečtěte si jak vznikl postroj Free Motion: Článek Free motion - když se věci dělají srdcem
Tabulka velikostí:
V případě neobvykle hlubokého nebo naopak mělkého hrudníku může být vhodnější větší či menší velikost postroje než udává tabulka.
Obvod krku měřte krejčovským metrem. Rozsah obvodu krku je přibližný.
Délka hrudníku měřená mezi vrškem hrudní kosti a podpažní jamkou. Dostatečně dlouhá hrudní část spolehlivě zajistí, aby nedošlo k odírání psího podpaží.
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.